Барбекю
зі штучного
каменю

Особливою зоною проведення часу в сімейному колі є зона барбекю. До поверхонь цієї зони особливі вимоги. Тут і приготування страв, і звичайні розмови за чашкою смачної кави, і просто проведення часу за читанням гарної книги.

Саме тому поверхні в зоні барбекю повинні відповідати ряду вимог, щоб робити легшим життя господині, а не приносити їй додаткові проблеми. Такими вимогами є:

– непориста поверхня, яка не буде вбирати в себе жир і різні фарбуючі речовини. Саме завдяки цій властивості робочі поверхні виглядають гарно після використання і утруднюють утворення плісняви на своїй поверхні.

– поверхня кварцової або керамічної стільниці стійка до короткочасної дії високих температур, що часто є дуже позитивною рисою в процесі приготування їжі на вогні.

– різноманітність декорів кварциту і кераміки допоможе робочим поверхням в зоні барбекю гармонійно вписатися в будь який дизайн приміщення.

Переваги
штучного каменю

Міцність, довговічність

На відміну від натурального каменю штучний міцніший і стійкий до будь-якого зовнішнього впливу. Наше виріб прослужить більше 10 років

Простий догляд

Просто протрітірайте вологою губкою із застосуванням будь-яких засобів, що очищають. (Крім абразивних). Ніякого додаткового догляду не потрібно

Гігієнічність

Гладка структура без мікроотворів каменю штучного походження легко очищається від забруднень і мікробів звичайної вологою мочалкою

Безпека

Стільниці зі штучного каменю не виділяють ніяких небезпечних і токсичних речовин. Матеріал для їх виготовлення проходить обов’язкову сертифікацію.

Наші останні роботи

Фотографії від наших щасливих клієнтів

Особливості каменів

Цікаві подробиці про кожного з каменів

Кварц

Зносостійкість

Міцність

Довговічність

Термостійкість

Акрил

Термоформування

Безшовність

Ремонтопридатність

Вага

Кераміка

Зносостійкість

Вологостійкість

Термостійкість

Екологічність

Меню