Камін
зі штучного
каменю

Камін завжди асоціювався із статусністю приміщення і наявністю вишуканого смаку у господарів помешкання. Незалежно від того, чи це камін із кварциту, кераміки або мармуру – завжди цей елемент декору прикрашає собою оселю.

Кожен матеріал має свої позитивні і негативні риси у використанні. Мармур використовується вже довгий час для камінних порталів. Він вогнетривкий і має неповторні декори. Недоліком мармуру, як і всих природніх каменів є те, що він має природні пори і завдяки цьому може вбирати в себе забруднення. Догляд за таким виробом вимагає досить значних зусиль.

Кераміка є непористим матеріалом і тому жодних слідів забруднень на поверхні не виникає. Також це вогнетривкий матеріал і він витримає навіть короткочасне потрапляння жару на свою поверхню без жодних наслідків. Різноманіття декорів керамічних поверхонь в останні роки не тільки наздогнало природні матеріали, а й в декілька разів їх обійшло.

Камін із кварциту має цілий ряд позитивних рис. Одна із них різноманіття форм поверхні і обробки, яке можна реалізовувати з цього каменю. Його непориста структура запобігає виникненню стійких забруднень і не створить проблем при прибиранні.

Переваги
штучного каменю

Міцність, довговічність

На відміну від натурального каменю штучний міцніший і стійкий до будь-якого зовнішнього впливу. Наше виріб прослужить більше 10 років

Простий догляд

Просто протрітірайте вологою губкою із застосуванням будь-яких засобів, що очищають. (Крім абразивних). Ніякого додаткового догляду не потрібно

Гігієнічність

Гладка структура без мікроотворів каменю штучного походження легко очищається від забруднень і мікробів звичайної вологою мочалкою

Безпека

Стільниці зі штучного каменю не виділяють ніяких небезпечних і токсичних речовин. Матеріал для їх виготовлення проходить обов’язкову сертифікацію.

Наші останні роботи

Фотографії від наших щасливих клієнтів

Особливості каменів

Цікаві подробиці про кожного з каменів

Кварц

Зносостійкість

Міцність

Довговічність

Термостійкість

Акрил

Термоформування

Безшовність

Ремонтопридатність

Вага

Кераміка

Зносостійкість

Вологостійкість

Термостійкість

Екологічність

Меню