Про компанію

Майстри компанії «Vikamia» понад 10 років успішно обробляють кварцовий камінь, акрил і кераміку. Вироби з каменю, які ми виготовляємо, багато років радують своїм чудовим видом і гармонійно вписуються в інтер’єр.

Ми обробляємо весь асортимент кварцового каменю, акрилового каменю і кераміки, які є на ринку України. Для нас не принципово, який матеріал вибирає замовник: будь то твердий кварцит для стільниці, податливий акрил для ванної або надтверда керамічна плита для барної стійки – ми з впевненістю беремося за виготовлення замовлення будь-якої конфігурації і доводимо його до бездоганної якості.

Свідченням нашої якості є більш ніж 10 річна робота на ринку і наше сумлінне ставлення до взятих на себе зобов’язань. Сотні виготовлених замовлень і задоволені клієнти цьому доказ. Приділяючи велику увагу деталям, ми доводимо наші вироби до досконалості.

Коробко Володимир

Наша компанія є сертифікованим обробником акрилового і кварцового каменю. Майстерність наших працівників підтверджено сертифікатими якості

Вивчення кварцового каменю

Наша компанія «Вікамія» бере свій початок з далекого 2006 року. В цьому році керівник почав вивчати обробку нового і дуже перспективного матеріалу для кухонних поверхонь – кварцового каменю. Одні з перших стільниць і підвіконь з цього матеріалу в Україні були виготовлені саме керівником нашої компанії. І з цього часу починається вивчення і вдосконалення обробки кварциту, щоб в подальшому довести цей процес до досконалості.

Ми в регіонах

Наталя

Західні регіони

Володимир

Центральні регіони
Меню