Сходи
зі штучного
каменю

Одним із центральних місць в помешканні є сходи. Саме вони потрапляють першими в поле зору всіх гостей. Тому дуже важливо для підтримання бездоганності інтерєру не обходити увагою цей елемент. В більшості випадків їх виготовляють із кварциту. Сходи із кварцового каменю мають цілу низку переваг, порівняно з іншими матеріалами.

Це і значна стійкість до стирання. Залишити подряпини звичайним взуттям на таких сходах майже неможливо. Жодних пошкоджень домашніми тваринами і звичайними побутовими предметами.

Завдяки великому формату листів каменю, сходи з кварциту можна виготовити будь-якої форми і розміру. Єдиним обмеженням буде Ваша фантазія.

Наступною перевагою є велика кольорова гамма кварцового каменю. В колекції більше 1200 декорів і відтінків. Цей факт дає можливість підібрати потрібний камінь навіть найвибагливішому дизайнеру.

Переваги
штучного каменю

Міцність, довговічність

На відміну від натурального каменю штучний міцніший і стійкий до будь-якого зовнішнього впливу. Наше виріб прослужить більше 10 років

Простий догляд

Просто протрітірайте вологою губкою із застосуванням будь-яких засобів, що очищають. (Крім абразивних). Ніякого додаткового догляду не потрібно

Гігієнічність

Гладка структура без мікроотворів каменю штучного походження легко очищається від забруднень і мікробів звичайної вологою мочалкою

Безпека

Стільниці зі штучного каменю не виділяють ніяких небезпечних і токсичних речовин. Матеріал для їх виготовлення проходить обов’язкову сертифікацію.

Наші останні роботи

Фотографії від наших щасливих клієнтів

Особливості каменів

Цікаві подробиці про кожен з каменів

Кварц

Зносостійкість

Міцність

Довговічність

Термостійкість

Акрил

Термоформування

Безшовність

Ремонтопридатність

Вага

Кераміка

Зносостійкість

Вологостійкість

Термостійкість

Екологічність

Меню