Стільниця
зі штучного
каменю для кухні

З появою передових композитних матеріалів можливості оформлення приміщень істотно розширилися. У сучасному дизайні величезною популярністю користуються кухонні стільниці зі штучного каменю. Вони поєднують зовнішній лиск з неймовірною практичністю, перевершуючи очікування не тільки по ефектності, але і за експлуатаційними характеристиками.

Компанія Vikamia пропонує стильні стільниці для кухні в по всій території України. Ми виготовляємо вироби з акрилу, кварциту і кераміки на замовлення, в точності виконуючи всі побажання клієнта.

Переваги
штучного каменю

Міцність, довговічність

На відміну від натурального каменю штучний міцніший і стійкий до будь-якого зовнішнього впливу. Наш виріб прослужить більше 10 років

Простий догляд

Просто протирайте вологою ганчіркою із застосуванням будь-яких засобів, що очищають. (Крім абразивних). Ніякого додаткового догляду не потрібно

Гігієнічність

Гладка структура без мікроотворів каменю штучного походження легко очищається від забруднень і мікробів звичайною вологою ганчіркою.

Безпека

Стільниці зі штучного каменю не виділяють ніяких небезпечних і токсичних речовин. Матеріал для їх виготовлення проходить обов’язкову сертифікацію.

Наші останні роботи

Фотографії від наших щасливих клієнтів

Особливості каменів

Цікаві подробиці про кожного з каменів

Кварц

Зносостійкість

Міцність

Довговічність

Термостійкість

Акрил

Термоформування

Безшовність

Ремонтопридатність

Вага

Кераміка

Зносостійкість

Вологостійкість

Термостійкість

Екологічність

Меню